[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
perfidny wyjatkowo v6 blade zte bootloop

ZTE Blade V6 wyjatkowo perfidny bootloop
zrobiłem coś bardzo głupiego, czyli zapomniałem o backupie przy wgrywaniu custom roma do niezbyt popularnego telefonu. Po wielu godzinach harówki trafiłem wreszcie na plik update.zip do tego modelu ale mam problem z wgraniem, ponieważ w recovery po kilkunastu sekundach od puszczenia instalacji pojawia się komunikat: "New data partition did not have enough free space. Instalation aborted".

Dodam, że teraz jestem na stockowym recovery, bo jak zauważyłem, że nie jestem w stanie tego naprawić, to starałem się posprzątać po sobie na tyle, żeby w serwisie nie było widać mojej winy w tym bootloopie i żeby po gwarancji to poszło Big Grin Jak próbowałem instalowac zipy przez TWRP to nie chciało mi zamontować /system. na tym kończyła się każda próba instalacji romu.

Czy ktoś spotkał się z takim błędem i wie co on oznacza? I jak się go oczywiście pozbyć.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Odpowiedz Firefox Windows 7
A próbowałeś wipe z poziomu fabrycznego recovery i potem update.zip?
Oneplus 3 64GB | Oxygen OS Android 6.0.1 | ElementalX Kernel | Rearth Ringke Fusion
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 10.2 | Speck Leather Flip Cover
(05-22-2016, 02:59 PM)Toldo napisał(a): A próbowałeś wipe z poziomu fabrycznego recovery i potem update.zip?

Nie jestem debilem Smile Wszelkie wipy były, na prawde wielu rzeczy próbowałem Smile
Czasem najprostsze sposoby są najtrudniejsze w rozkminieniu, jeśli wiesz co mam na myśliWink
Czy ten zte obsługuje fastboot? Jeśli w tym update.zip masz pliki img to możesz je wgrać ręcznie poprzez kabel. Polecam zainstalować Minimal Adb & Fastboot w tym celu.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Oneplus 3 64GB | Oxygen OS Android 6.0.1 | ElementalX Kernel | Rearth Ringke Fusion
Odpowiedz Tapatalk
(05-22-2016, 08:36 PM)Toldo napisał(a): Czasem najprostsze sposoby są najtrudniejsze w rozkminieniu, jeśli wiesz co mam na myśliWink
Czy ten zte obsługuje fastboot? Jeśli w tym update.zip masz pliki img to możesz je wgrać ręcznie poprzez kabel. Polecam zainstalować Minimal Adb & Fastboot w tym celu.

Powtarzam, próbowalem naprawdę wiele Big Grin
Owszem obsługuje. ale bootloader jest zablokowany. próbowałem odblokować, ale w fastboocie nie chcą działać przyciski głośności, dlatego nie mam jak zaakceptować odblokowania Smile

I chyba temat do zamknięcia, bo dzisiaj do serwisu oddałem telefon Smile
Hmm... Dziwne, jeśli wygrywasz rom fabryczny to nie potrzeba odblokowywać BL bo oryginalne pliki są podpisane, więc bezproblemowo powinny się wgrać.

Odpowiedz Tapatalk
Ten telefon jest dziwny Smile Ale już trudno, za 3 tygodnie pewnie nie wytrzymam i będę próbował znowu Smile tylko że tym razem będę pamiętał o backupie Big Grin
Odpowiedz Google Chrome Linux
przedewszystkim odblokowac bl. wtedy wieksze mozliwosci postawienia cegły Smile
S7 EDGE || ROM: Stock 6.0.1

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości