Forum aktualnie jest po przenosinach na nowy serwer, po zmianie silnika na najnowszy oraz po wielu modyfikacjach. Jeśli widzicie jakieś problemy/błedy etc proszę to zgłaszać w temacie - KLIK

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
uszkodzony ekran???

Uszkodzony ekran??? :(
Witam,

Pewnego dnia po zakończeniu rozmowy patrzę, a tu taka linia się pojawiła.
Robiłem reset (soft i hard), wyjmowałem baterię, nawet lekko próbowałem przeginać telefon - nic się nie dzieje ani lepszego ani gorszego.
Widzieliście coś takiego? Tak czy inaczej telefon pójdzie do serwisu.
Acha, jaki soft powinienem wgrać? Kupiłem fona w sklepie bez simlocka. Soft nie był z orange, choć nadruk z logo "Orange" na tyle telefonu posiadam Smile

İmage
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Moim zdaniem poszedł LCD, a właściwie linia subpixeli ale nie jestem pewien. Niech Ryrzy się wypowie bo u mnie rozpoznał wadę wyświetlacza Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz Firefox Windows 7
jak najbardziej LCD uszkodzony... idź oddać telefon na gwarancje... chyba żeś zdążył go przylać albo walnąć nim o ziemie Smile ale zawsze warto sprówować, pamiętaj o oryginalnym ROMie jaki był przy zakupie, dowodzie zakupu i karci gwar.
LG G2 D802 || ROM: Yoda ROM | 4.4.2 || CPU: 4x 2.26GHz || Recovery: CWM

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze nic z telefonem nie robiłem, nie rzucałem Smile.
W poniedziałek podrzucę do serwisu.
Ale kurcze, chciałem ściągnąć rom JA5 - i się nie da. CSC tylko się dało Sad.
Może to ktoś upnąć jeszcze raz?

z góry dzięki
ok postaram się wieczorem świeży upload zrobić

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Bardzo bym prosił o nowy upload oficjalnego ROMu JA5...
Z góry dzięki.
... zagapiłem się Smile dzisiaj wieczorem będą nowe linki

(06-25-2010, 06:38 AM)Ryrzy napisał(a):  jak najbardziej LCD uszkodzony... idź oddać telefon na gwarancje... chyba żeś zdążył go przylać albo walnąć nim o ziemie Smile ale zawsze warto sprówować, pamiętaj o oryginalnym ROMie jaki był przy zakupie, dowodzie zakupu i karci gwar.

jo was prosza, trzesawek dostaje jak widze "LCD" w postach o ekranie O2 i ty tez Ryrzy. Mam przynajmniej nadzieje ze nikt tu nie wmawia ze O2 ma podswietlenie ekranu jak twierdza spece na modaco.com
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
A i Snickers ma rację Smile. LCD to to nie jest...

Ok. Jestem po wizycie w serwisie. Ale po kolei.
Zanim pojechałem do serwisu (planowałem ostatni poniedziałek) - to na mojej budowie w sobotę telefon....mi spadł Sad.
Rozbił się panel dotykowy. I ***** zbita. Teraz to mi na pewno gwarancyjnie tego nie naprawią - pomyślałem.
Ale nic. Pojechałem, wytłumaczyłem że dotykowy to moja wina, zapłacę, ale linię mają usunąć (pokazałem zdjęcie telefonu przed upadkiem, a z zieloną linią).
Serwisant poszedł do technika, po 10 minutach wraca i mówi mi, że mogą to zrobić, ale razem z wymianą ekranu Amoled...
(acha, wspomnę, że 2 razy zdarzyło mi się, że linia znikała i ekran pracował jak nówka, więc ewidentnie coś nie łączyło).
Tłumaczę mu, że ekran jest dobry, ze tylko coś tam nie łączy zapewne. A on swoje. Chcieli za to (wymiana panelu i ekranu) 550zł. Ooooo nieeeee.
Gość mówi mi że to jest ich decyzja, ale mogę się nie zgodzić i wysyłać do serwisu centralnego. Jasne że się zgodziłem na wysyłkę.
Po 2 dniach informacja, naprawa panelu 210zł, reszta naprawiona (poprawione łączenie tasiemki ekranu, wgranie nowego softu).

Ależ się ucieszyłem Big Grin. Muszę pochwalić Samsunga... (choć podejrzewam, że jeśli by się okazało że ekran uszkodzony - to by się wypieli pupą i nie naprawili na gwarancji)...
Pomóżcie proszę
tel zaliczył glebę - śladu na urządzeniu nie ma - ale padł ekran. nic się nie wyświetla, od czasu do czasu widać tylko takie poziome ciemno zielone linie, które od razu znikają. telefon działa, bo słychać dźwięki charakterystyczne dla odpalania windowsa

i teraz pytanie mam takie - co zrobić z romem. wgrałem wczoraj rom normal od ryrzego. wszystko działało pięknie z spb i sense'em...jak wgrać rom bez podglądu ekranu?
przypomnijcie - w pewnym momencie trzeba zatwierdzić kolejny reset prawda, poza tym kalibracja itd...
oczywiście nie chciałby telefonu całkowicie zepsuć, a z tym romem naprawa gwarancyjna pewnie nie przejdzi?
dajcie pilnie znać proszę, bo bym jutro do serwisu go zawiózł
dzięki wielkie
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości