[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak zmienić czcionkę w androidzie

[Tutorial] Jak zmienić czcionkę w Androidzie
(04-12-2012, 05:26 PM)Toldo napisał(a): malymon pewnie odpowiednich pozwoleń nie ustawiła.

W sumie możesz mieć rację, ale ja robiłam trochę inaczej, bo usiłowałam podmienić tą metodą czcionkę w pliku apk (pewien zegarek), który ją instalował jako inną. Tam nie dało rady Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
(04-12-2012, 05:40 PM)XTeK napisał(a): Za to dużo innych rzeczy dowiedziałem się o tym menu z prawej strony. Smile

To się, qrna, podziel tymi wiadomościami. Smile
Odpowiedz Opera Windows Vista
Zawsze zapominam jakie to są, przypominam sobie gdy grzebie w systemie.Big Grin
.

Odpowiedz Opera Linux
No słów mi brak... Jak chcesz to Ci Billobil zasponsoruję Big Grin

Enyłej... nikt nie dzieli się swoją wiedzą, ale wszyscy narzekają jak to mało informacji na temat antka jest... Taka kwadratura koła... W obrębie jednego forum są "problemy" ze zdobyciem informacji... a ja, gupi gupek liczyłem, że zagraniczni kucharze będą się dzielili swoją wiedzą... Jeśli oni wychodzą z podobnego założenia to widać niepotrzebnie mam do nich pretensję.
Jak widać im bardziej egzotyczne systemy i modele słuchawek, tym więcej magii w gotowaniu. O tempora o mores...
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Magia-sragia... Jakoś w przypadku WM nie miałem problemów z uzyskaniem informacji. Czy to Barr czy Ryrzy czy Sector... bez znaczenia. Zapytałem i dostałem odpowiedź...
Mając WM, pierwszy ROM zrobiłem po 3 miesiącach. Androida mam pół roku i nawet nie mogę prawidłowo przekompilować frameworka... Wszyscy dają złote rady jak pozmieniać to i tamto, ale taki dla przykładu plik to sobie sam dekompiluj. Jak? Upssss... nie wiem, nie umiem, nie pamiętam, pay for me 20€...

Porównując ilość romów i modyfikacji dla WM i dla Antka, odnoszę wrażenie, że antek to hermetyczne środowisko geków robiących coś tylko dla siebie.

Tak pioczycie na Barrfinda2 i jego byłe forum... A to właśnie od niego i na jego forum nauczyłem się robić romy dla WM. On umiał poświęcić mi czas i wszystko wytłumaczyć... Yonn... Sector... Ryrzy... Umieli podpowiedzieć, nakierować...

Teraz jedyne co dostaję to nie wiem, może tak, może inaczej, nie pamiętam...

Ja umiałem dzielić się informacjami które pozyskałem... nie tylko romowymi - jakimikolwiek... widać jakiś dziwny jestem.
Ja się chętnie podzielę wiedzą. Nie ma problemu. Ale zbyt zaawansowana to ona nie jest Wink
Oneplus 3 64GB | Oxygen OS Android 6.0.1 | ElementalX Kernel | Rearth Ringke Fusion
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 10.2 | Speck Leather Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości