[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 33 głosów - średnia: 2.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
instalacja apk z poziomu pc

[Tutorial] Instalacja .apk z poziomu PC
Chcecie instalować aplikacje, gry bezpośrednio z komputera na androida? Nic trudnego Big Grin

1. Pobierz plik, rozpakuj, zainstaluj.
Kod:
Zarejestruj lub zaloguj się aby zobaczyć zawartość tego postu

2. Jeżeli zostaniesz poproszony o instalację sterowników USB - pobierz je lub te z SDK / rentlessa / programu do synchronizacji od HTC.
Kod:

3. Uruchom ponownie komputer.

Po instalacji, pliki .apk zmienią ikonkę na taką z androidkiem jak na obrazku. Podpinamy telefon kablem usb i instalujemy Wink

İmage

Program zaczerpnięty z pdaclub.pl

=========================================================================================================

MercDroid - Android Application Installer

Kolejny mały program do instalowania appsów z poziomu PC, działający na zasadzie "przeciągnij i puść"

Wymagania:
Zainstalowane Android SDK
Windows 7 32-bit (na x64 może nie działać)
Windows XP

İmage

Download:
Kod:

Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
Jak zainstalować se sterowniki ?
İmage

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Zainstaluj sobie SDK androida to nie będziesz potrzebował tych sterów.

Ew. Android Commander ma funkcję instalacji apk'ów.
Oneplus 3 64GB | Oxygen OS Android 6.0.1 | ElementalX Kernel | Rearth Ringke Fusion
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 10.2 | Speck Leather Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
przepraszam ze sie tak wcinam ale mam taki problem ze moj telefon samsung galaxy laczy sie przez kabel usb jako pamiec przenosna i nie moge zainstalowac zadnych alikacji ani plikow APK programem ktory jest pdany w linku powyzej o nazwie instalAPK co mam zrobic jakie sterowniki usb zainstalowac moj system operacyjny w koputerze to windows vista z gory dziekoje ze jakakolwiek pomoc
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
Włącz ustawienia>aplikacje>dla programistów> zaznacz debugowanie usb. Po podpięciu kabla do telefonu nic nie będziesz musiał robić robić w telefonie.

zrobilem co napisales ale dalej tak samo sie laczy tylko z karta pamieciSad probowalem tez instalowac jakas aplikacje i nic dalej tak samoSad
Sterowniki od telefonu zainstalowane?

Przecież żeby podłączyć jako kartę pamięci trzeba mu na to pozwolić (wcisnąć guzik)... Nie wciskaj nic jak podłączasz to powinno się udać.
Oneplus 3 64GB | Oxygen OS Android 6.0.1 | ElementalX Kernel | Rearth Ringke Fusion
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 10.2 | Speck Leather Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
sterowniki z plyty mam zainstalowane nawet jak mu nie zezwole nie wciskajac guzika to przy instalacji wyskakuje komunikat z prozba o zainstalowanie sterownika usb z jakiejs strony jak probowalem sciagnac z tej strony to i tak nie da sie tego zainstalowac...
A SDK zainstalowałeś?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości