[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
szare pole quot administratorzy urządzenia w ustawieniach

Szare pole "administratorzy urządzenia" w ustawieniach.
Kolejno: USTAWIENIA/ZABEZPIECZENIA/ADMINISTRATORZY URZĄDZENIA

Mam zrootowany tab prestigio pmp5870c, a ciągle nie mogę uzyskać do funkcji administratora urządzenia pole z tą funkcją jest nieaktywne.

Prestigio Multitab 7.0 Ultra Duo
ROM Yoda V3

Czy jest na to jakiś sposób?

Interesuje mnie jakie funkcje skrywa ta opcja.
Odpowiedz Opera Windows 9x/NT/2000
Jeszcze raz i po polsku prosze... temat poprawic. Napisac co sie dzieje, gdzie sie dzieje, jak zrobiony root....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk 4
S7 EDGE || ROM: Stock 6.0.1

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Tez mam to nieaktywne. W ogóle to pierwszy raz od x lat stycznosci z androidem wszedlem w to menu. Po co to jest tak w ogole ?

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Wydaje mi się że jest to coś w rodzaju takiego menu gdzie można dostać się bez hasła.
Tak jakbyś chciał ze zwykłego usera w windzie odpalić program wymagający wyższe uprawnienia.
Dzięki temu taki mój brat nie miałby dostępu do instalatora, ustawień i np. wybranych aplikacji.
No chyba niebardzo....

Odpowiedz Firefox
Hmm.. A jest jakaś taka aplikacja pozwalająca na wymienione funkcje? BO szczerze mówiąc to już nie pierwszy tablet i wiem co się dzieje jak zostawiam taba w domu :]
(10-20-2013, 08:50 PM)korbixm2 napisał(a): Hmm.. A jest jakaś taka aplikacja pozwalająca na wymienione funkcje? BO szczerze mówiąc to już nie pierwszy tablet i wiem co się dzieje jak zostawiam taba w domu :]

Mozesz po prostu zabezpieczyc tablet haslem , po kazdym zgasnieciu ekranu bedzie potrzebne wpisanie hasla , problem z glowy , sa jeszcze inne sposoby zabezpieczen , byla kiedys aplikacja , jutro poszukam w krej mozna bylo przydzielac dostep do danych aplikacji , lub go ograniczyc , ale nie pamietam , wiec nie obiecuje , ze ja zlokalizuje , ale postaram sie .

PEACE !
Odpowiedz Mozilla Windows 7
Dzięki, właśnie chodzi o to że dostęp chcę komuś dać ale nie tam gdzie nie trzeba Smile
(10-20-2013, 05:00 PM)korbixm2 napisał(a): Kolejno: USTAWIENIA/ZABEZPIECZENIA/ADMINISTRATORZY URZĄDZENIA (...)

Google mówi, że opcja ta wyświetla i uaktywnia programy służące do zdalnej administracji telefonem/tabletem, tzn. takie jak np. Android Lost czy niedawno wydane przez googla natywne Android Device Manager, dzięki którym możliwe jest zdalne zablokowanie urządzenia, wykonanie factory reset, zmiana hasła odblokowania, geolokalizacja czy chociażby wykonanie zdjęcia z kamery. Mówiąc oględnie system antykradzieżowy czy bardziej pokradzieżowy.
Moje portfolio
A friend to all is a friend to none...
Odpowiedz Safari MacOS
(10-21-2013, 09:08 AM)nycko napisał(a):
(10-20-2013, 05:00 PM)korbixm2 napisał(a): Kolejno: USTAWIENIA/ZABEZPIECZENIA/ADMINISTRATORZY URZĄDZENIA (...)

Google mówi, że opcja ta wyświetla i uaktywnia programy służące do zdalnej administracji telefonem/tabletem, tzn. takie jak np. Android Lost czy niedawno wydane przez googla natywne Android Device Manager, dzięki którym możliwe jest zdalne zablokowanie urządzenia, wykonanie factory reset, zmiana hasła odblokowania, geolokalizacja czy chociażby wykonanie zdjęcia z kamery. Mówiąc oględnie system antykradzieżowy czy bardziej pokradzieżowy.

System antykradziezowy masz w dobrych antywirach .

Kod:
Zarejestruj lub zaloguj się aby zobaczyć zawartość tego postu
Android Lost 2.12

Podaje inne aplikacje tego typu , napisz ktora jest potrzeba to dam upload

Wheres My Droid ,XtraSEC Phone Locator ,Theft Aware

PEACE !
Odpowiedz Mozilla Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości