[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
galaxy samsung prime grand pamięci brak

Samsung Galaxy Grand Prime - brak pamięci
Witam,

Pojawił mi się dziś w telefonie taki problem. Otóż, w jakiś dziwny sposób aplikacja o nazwie "Spis kontaktów" zajęła mi całą wolną pamięć w telefonie. W związku z tym telefon zaczął funkcjonować nieprawidłowo. Przede wszystkim nie mam dostępu do kontaktów (na czym bardzo mi zależy), nie mogę zainstalować żadnej aplikacji ze sklepu Play i cały czas te uporczywe monity o braku pamięci.

Wykasowałem wszystko co mogłem z pamięci telefonu i nic to nie pomogło. Aplikacja "Spis kontaktów" zajmuje ponad 4,5 GB! Telefon uruchamiałem ponownie - nic to nie dało. Zatrzymałem aplikację i próbowałem ją przenieść na kartę pamięci, ale bez roota to raczej niemożliwe. Kontakty nie synchornizowały się z kontem Google. Nie wiem dlaczego, ale był jakiś błąd i po zalogowaniu przez przeglądarkę na komputerze, na koncie Google nie ma kontaktów. Opcja przywracania kontaktów na koncie Google nic nie przywraca - jest pusto. Zatem zakładam, że są nadal w pamięci telefonu. Próbowałem coś zdziałać podłączając telefon do kompa i używać Kies3, ale nic tam nie można zrobić. Nawet jak przeglądam pamięć telefonu w komputerze (która jest widoczna jako dysk przenośny), to żaden z folderów nie zajmuje 4,5 GB.

Pytanie gdzie jest ten plik, który tyle zajmuje? Jak się do niego dostać? Czy można odzyskać jeszcze te kontakty, czy tylko reset do ustawień fabrycznych przywróci sprawność telefonu?
Proszę o pomoc.
Odpowiedz Google Chrome Android 4.4.x KitKat
szczerze... niesamowity przypadek żeby tyle to zajmowalo o.O Jest pewna opcja, ale nie sądze żeby pomogla, można zainstalować ROM na nowo jednoplikowy, który nie zrobi wipe, nadpisze tą aplikacje ale dane zostaną, a podejżewam że tu jest gdzieś problem. Dziwna rzecz że nie masz kopii na guglach, to podstawa Smile
Zobacz ew czy nie masz jakiś kontaktów na karcie sim jeszcze.
S7 EDGE || ROM: Stock 6.0.1

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Ja ostatnio słyszę o wirusach co podobnie mieszają kontakty.
Może to ten przypadek.
Daje się dostęp przy instalacji apki do kontaktów i ona tak potrafi namieszać, niby trojan takowy.
Miesiąc temu słyszałem o przypadku zablokowania kontaktów.
.

Odpowiedz Firefox Windows 7
Temat do zamknięcia. Nikt nie potrafił pomóc, nikt się z tym nie spotkał jeszcze. Do prawdy dziwne. Możliwe, że to przez jakąś złośliwą apkę. Niestety nie dowiemy się już, bo to telefon kumpeli był, a ona twierdzi, że nic nie instalowała (jakoś nie wierzę). Na karcie SIM kontaktów nie było. Reset do ustawień fabrycznych pomógł. Teraz kontakty już synchronizują się z Google.
Odpowiedz Google Chrome Windows 8.1

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości