[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wariacje na ekranie po zmianie romu

[Rozwiązane] Wariacje na ekranie po zmianie ROMU
Witam. Mam nietypowy problem z moim GT540. Otóż od dawna korzystałem z CM7 bez żadnych problemow. Wczoraj postanowiłem zmienić rom na (AOKP) JB Project by ml14 v2.5. Ładnie się wgrał, ale zaskoczyło mnie to co zobaczyłem. Zrobiłem screenshoty, na których widać, że wszystko jest ok, ale na zdjęciach (sorry za słabą jakość) widać, że nie jest ok. W czym jest problem? Wyświetlacz jest uszkodzony? Dodam, że oprócz (AOKP) JB Project by ml14 v2.5 wrzucałem [GT540] AOKP ICS 4.0.4 by DevSwift i najnowszym ROM Miroslava i jest tak samo, jedynie na CM7 jest wszystko ok. Proszę się nie sugerować tym, ze telefon jest rozebrany - miałem nadzieje, że tam jest przyczynaSmile

İmageİmageİmageİmageİmageİmageİmageİmage
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
2 opcje

1. uszkodzony wyświetlacz,
2. wyświetlacz nie oryginalny (wymieniałeś go może?)... w ROMach są różne sterowniki do wyświetlacza i na jednym działa na innym nie...

najpewnie sprawdzic na oryginalnym ROMie LG, jeśli będzie ok tzn ze jest to opcja 2
S7 EDGE || ROM: Stock 6.0.1

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Tak, wyświetlacz nie jest oryginalny, jakaś podróbka za 40zł. Jest możliwe zainstalowanie innych sterowników lub jakiś sposób na poprawne wyświetlanie, czy jedynie zakup oryginalnego wyświetlacza?
raczej to drugie...
S7 EDGE || ROM: Stock 6.0.1

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
A szkoda... Dzięki za szybkie odpowiedzi. Można zamknąć.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości