[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
matz amp kruger 2 dla kitkat 4 rom custom 1064g

[ROM 4.4.x] [Custom ROM] KitKat 4.4.2 dla Kruger&Matz 1064G
O teraz jest M9 ciekawe jak to zmienić ?

Wysłane z mojego M9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz Tapatalk
Witam wszystkich.
Wczoraj się tu zarejestrowałem i skorzystałem z porad diabolusa i zapodałem customa do mojego KM 1064G.
No, powiem Wam... Mega! Nie przypuszczałem, że ta dachówka jest tak szybka i sprawna ;-) WOW!
Co prawda nie chodzą kamerki, ale kij z nimi - i tak nie korzystałem ;-)

Jedyne co mnie jeszcze nurtuje to deep sleep.

Kolega diabolus pisał w pierwszym poście m.in.:

(10-28-2014, 03:35 PM)diabolus napisał(a): (...)
Jak się okazało Rom powyższy nie wchodzi w tzw Deep Sleep Myślałem iż jest to wina kernela ale jak się okazało to wina modemu 3G i po tygodniu testowania kerneli w końcu udało mi się dokładnie znaleźć przyczynę jest to plik "libril-rk29-dataonly".
Po dokładny opis co to jest Deep Slepp itp odsyłam do swojego posta:
http://www.modaco.pl/Thread-ROM-4-4-x-Cu...4#pid50404

A teraz rozwiązanie:
Albo zamieniamy plik : libril-rk29-dataonly.so na np libril-rk29-dataonly.so.bak  lub jakakolwiek inna nazwa i mamy deep sleep ale niestety modem 3g przestaje w ogóle działać.
Albo zamieniamy plik z tego źródła:  https://mega.nz/#!IlxyzKJI

plik jest w /system/lib/

(...)

Mam wielką prośbę - czy może ktoś zaktualizować powyższy plik do pobrania ? Ten niestety już nie działa.
Chyba, że któryś z Forumowiczów doradzi jakąś apkę do zarządzania tą funkcją. Jest tego sporo w GooglePlay, tyle, że nie wiem którą warto zainstalować. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z którąś z tych aplikacji?
Pozdrawiam

PS: zauważyłem jeszcze jedną poprawę - automatyczne ustawianie jasności. Przed zainstalowaniem customa automat praktycznie nie działał (tzn. działał, ale okropnie niedokładnie) - za każdym razem musiałem regulować ręcznie jasność. Teraz automat sprawuje się świetnie. Odkrywam dalej ;-)
Acha - i jeszcze jedno - w 4.2.2 pulpit wyświetlany był jedynie w wersji horyzontalnej - po przekręceniu tabka o 90 stopni nie było efektu, dopiero po odwróceniu o 180 stopni ekran się obracał. Teraz obraca się co 90 stopni. Kolejny plusik ;-)
Wielkie Dzięki diabolus !
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witajcie czy ktoś wie jak opanować plik hosts w katalogu etc po restarcie tableta tworzy się nowy IP bez # i za każdym razem żeby się połączyć google play trza dopisywać ten hasztag . Co wy na to ?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Nigdy mnie się coś takiego nie przydarzyło.
Hosty zmieniam gdy tylko zrootuje fona i nigdy od lat nie miałem czegoś takiego.
Może w pliku hosts masz coś nie tak, próbowałeś innego?
oczywiście przypadkiem tez nie wstaw tam z końcówką hosts.txt bo i takie były cuda ale to jedyny ból że niema blokady adresów.
Z oryginalnym plikiem hosts wszystko działa jak należy oczywiście.
.

Odpowiedz Firefox Windows 9x/NT/2000
Mogę prosić o reupload ROMu ?
witam. potrzebuję waszej porady. wgrałem opisywanego przez Was custom roma. Wszystko było ok do czasu, gdy tablet nie rozładował się. Teraz po ponownym włączeniu praktycznie każda aplikacja wywala błąd "aplikacja została zatrzymana". Próbowałem zrobić powrót do ustawień fabrycznych- nie pomaga.
Chciałem wgrać andka 5.1 ze strony krugera, ale teraz jest kolejny problem... Windows 7 widzi sprzęt, ale nie ma dla niego sterowników przez co jest niewidoczny dla programu RKBbatchtool, w necie nie widziałem sterowników dla M9 (bo tak widoczny jest dla systemu). Ktoś wie jak dalej ruszyć z tematem??? Dzięki i bd wdzięczny za pomoc.
Może wirtualnego xp albo takiego na pendrive znajdź xpeka który startuje z niego.
.

Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości