W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rk3066 gpu amp cpu overclock

RK3066 GPU & CPU Overclock
Jeśli mamy jakiś speców od kompilowania kerneli to popatrzcie na to
http://www.freaktab.com/showthread.php?7...66-kernels

Było by coś z tego u nas ?
Skoczyła by wydajność ?
Odpowiedz
Dzieki za linke. Zerkne na to

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Bateria i tak szybko znika, więc po co Ci OC .? Tablecik chodzi ładnie bez OC, a ja mam nawet CPU ustawiony na 1200 Mhz a i tak chodzi jak bajka ; ))
Odpowiedz
to chodzi o to by się do kernela:]
Odpowiedz
wiec tak.... CPU nie podkręci bo to odblokowuje tylko częstotliwości do 1.6GHz a tak mamy domyślnie, niektóre urządzenia mają skręcone do 1.4 i po to jest ten skrypt żeby można było procesor ustawić na maxa czyli 1,6GHz

co do GPU to wlasnie testuje, zobaczymy czy to cos zmieni Smile

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
To szkoda bo myślałem że udało by się poczarować coś Big Grin
Odpowiedz
Bardziej o GPU tutaj chodzi i gdy zadziała to jest to sensowniejsze.Smile
.

Odpowiedz
żadnych zmian, niestety na rk3066 nie działa to poprawnie
Cytat:update: GPU overclock does not seem to work yet, the rest of the overclocks do work

CPU mamy domyslnie na max czyli 1.6 a pamięci jak podkrece to nie ma zadnych zmian, poza niestabilnoscia Smile

Odpowiedz
Hmmm.
Co konkretnie kryje się pod "niestabilnoscia" ?
Ja też testowałem i doszedłem do podobnych wniosków, poza pamięcią, po podkręceniu której, wyraźnie odbiło się to na wynikach w antutu.
Co do stabilności to nic niepokojącego nie zauważyłem ale poza antutu i paroma grami nie testowałem go jakoś specjalnie. Dlatego właśnie pytam co w Twoim przypadku sprawiało problemy...

Pozdro
Odpowiedz
zwisy, zupelne zawieszenie taba w deep sleep, niemal za kazdym razem

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości