Forum aktualnie jest po przenosinach na nowy serwer, po zmianie silnika na najnowszy oraz po wielu modyfikacjach. Jeśli widzicie jakieś problemy/błedy etc proszę to zgłaszać w temacie - KLIK

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z wysyłaniem mms

Problem z wysyłaniem mms
Lightbulb 
witam

mam problem z wysylaniem i odbiernaiem mms-ów internet dziala poprawnie ustawienia ze strony orange, juz nie mam pomysłow. wiadomość zatrzymuje sie na napisie wysyłanie...

ROM: Darky's v8.0 JPY Gingerbread Edition
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
A odbierać możesz? Sprawdź dokładnie ustawienia apn dla mms, może coś źle wpisałeś.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
napisalem wysylanie i odbieranie a ustawienia ze strony bralem wiec dlatego pisze tutaj. a moze ktos poda mi ustawienia swoje APNy
(01-11-2011, 09:39 AM)adi82 napisał(a):  witam

mam problem z wysylaniem i odbiernaiem mms-ów internet dziala poprawnie ustawienia ze strony orange, juz nie mam pomysłow. wiadomość zatrzymuje sie na napisie wysyłanie...

ROM: Darky's v8.0 JPY Gingerbread Edition

Mam identyczny problem co kolega więc pewnie będzie u wszystkich. Mam takie trzy i9000 i każdego przerobiłem na nowy rom Darky's v8.0 i ***** problem z wysyłaniem i odbieraniem mms-ów. Również jestem w orange.
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
mma takie male rozwiazanie ale tylko na reczne odbieranie i wysylanie mmsów

wchodzimy we wiadomosci / ustawienia / i odznaczamy autom. pobieranie

teraz jesli chcemy wyslac musizmy wlaczamy Tryb sieci danych i mms powinien sie wyslac (narazie tak umnie dziala Smile )

a jak przyjdzie mms to bedzie przycisk pobierz

Tymczasowe rozwiązanie, ale poczekam na docelowe gdyż to oczym mowisz adi82 jest na dluzsza mete wkurzajace.
Odpowiedz Opera Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości