[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
odzyskanie starszych smsów

Odzyskanie starszych smsów
Witam ! jest jakaś możliwość na odzyskanie starszych wiadomości sms z telefonów HTC z androidem i Samsung Galaxy s3 Mini  ? Znajoma przymierza się do walki w sądzie ze swoim byłym mężem  i potrzebuje  odzyskać stare wiadomości od grudnia zeszłego roku.
Wiadomo że to co zostało w wiadomościach  to jest bo  sam mam wiadomości  w galaxy s2 który leży w szufladzie już ponad poł roku. Chodzi o te wiadomości których już nie widać  bo zostały wykasowane . Czy nie są one gdzieś przechowywane w pamięci  telefonu czy na jakimś serwerze  sieci komórkowej ? jest taka możliwość  żeby takie wiadomości dało się wydrukować ? chce po prostu wiedzieć na czym ona stoi czy ma szanse czy po prostu kaplica i nawet zapłacenie za odzyskiwanie nie pomoże ?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
nie da się
S8 || ROM: Stock 7.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
OK dzieki Misztrzu za pomoc jeszcze tylko musze poszukac kogos kto pracuje w sieciach komorkowych i da znac czy mozna je wygrzebac Sad
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Ciężko będzie, ale życzę powodzenia
S8 || ROM: Stock 7.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości