Forum aktualnie jest po przenosinach na nowy serwer, po zmianie silnika na najnowszy oraz po wielu modyfikacjach. Jeśli widzicie jakieś problemy/błedy etc proszę to zgłaszać w temacie - KLIK

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
obracanie ekranu

OBRACANIE EKRANU
Witam ...... wcześniej miałem omnie 1 i w tamtej omni mogłem wyłączyć automatyczne obracanie ekranu i zastąpić je klawiszem skrótu ( na sztywno ) ... mając obecnie omnie 2 nie potrafie tego samego zrobić aby obracał się kran po wciśnięciu klawisza skrótu ... wyczytałem ze można to zrobić przez edytowanie rejestru (ZMIENIĆ w ścieszce 1 na 0) i wtedy w menu, ustaw klawisz , podstawi sie opcja obracania ekranu , ale u mnie to nic nie dało i obraz nadal sam się obraca ...... może ktoś miał taki problem i poradził sobie z nim , albo wie jak można z tym sobie poradzić
POZDRAWIAM
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Obracanie można zdaje się wyłączyć w ustawieniach Samsungowych.
Sony Xperia Z1 C6903 | 14.4.A.0.108 Android 4.4.4 | Trinity Kernel FXP v1.9 | Integral 32GB Class 10

Podoba Ci się to co robię? Możesz wrzucić parę groszy do mojej wirtualnej skarbonki Wink
Wspomóż mnie
Odpowiedz Opera Windows 7
czyli musze miec inny ROM czy moze gdzies sie to przestawia tam gdzie jeszcze nie doszedłem ....moze jakaś podpowiedz gdzie są takie ustawienia samsungowskie ?
Jak wejdziesz w menu to masz dwie ikony które zwą się 'Ustawienia'. Chodzi mi o tą z czarnym tłem i designem jak np. skrzynka sms, itp.
Sony Xperia Z1 C6903 | 14.4.A.0.108 Android 4.4.4 | Trinity Kernel FXP v1.9 | Integral 32GB Class 10

Podoba Ci się to co robię? Możesz wrzucić parę groszy do mojej wirtualnej skarbonki Wink
Wspomóż mnie
i własnie tu jest problem ... nie mam tych drugich ustawien kiedys jakmiałem ROM htc sense 2.5 to miąłem dwa takie ustawienia , ale jak wgrałem ten co podałem w profilu to juz nie mam tego drugiego Sad
To trzeba w takim razie włączyć w rejestrze. Na pewno jest gdzieś opis na forum który dokładnie klucz zmienić.

Wspomóż mnie
ANGEL 0 ( 00000000 )
HIDEORIENTATIONUI 1 ( 0x000001 )
LANDSCAPEFIXED 1 ( 0x000001 )
LANDSCAPEMODE 4 ( 0x000004 )
wszedłem pozmieniałem na "0" i dalej nic nie podstawia sie ( w menu , ustaw klawisz ) możliwośc zmiany na sztywno
Spróbuj z folderu \Windows\Startup usunąć skrót autorotation.lnk
Później oczywiście soft reset. Są jednak programy które mają wbudowaną autorotację jak np. najnowsza Automapa
wystarczy program autorotation dla o2 i w nim mozna ustawiac obracanie, dodawac/usuwac aplikacje itd
LG G2 D802 || ROM: Yoda ROM | 4.4.2 || CPU: 4x 2.26GHz || Recovery: CWM

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości