W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
modecom freetab 9701 hd x1 kilka pytań

MODECOM FreeTAB 9701 HD X1 - kilka pytań
Cześć,

Mam płytę główną z tabletu Modecom FreeTAB 9701 HD X1 i mam kilka pytań:
1. Czy ten tablet można ładować przez microUSB?
2. Czy można go włączyć bez baterii? Tzn. po podpięciu ładowarki.
3. Czy ma ktoś schemat złącza DC? W mojej płytce jest ono wylutowane i chcę wiedzieć gdzie jest "plus" i "minus".
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
1. Chyba nie, ale nie dojdziesz puki nie sprawdzisz Wink
2. Niektóre taby działają bez baterii a na samym zasilaczu niektóre nie, tak samo jak wyżej, trzeba sprawdzić,
3. daj fotke to Ci powiem gdzie + gdzie -, mase powinno być wyraźnie widac Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Tu masz fotkę z aukcji:
[Obrazek: 3797571133_1]

Jeżeli trzeba to później wrzucę w lepszej jakości.
wolałbym zdjecie Twojej plyty bez tego gniazda już Wink i bardziej okolice gniazda niz calej Big Grin

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Płytka już jest bez gniazda.

[Obrazek: hAcKWUR.jpg]
[Obrazek: 454ELBu.jpg]
łooo ale sajgon Big Grin jakiś specjalista spawacz rynien to lutował widze Big Grin

Udało mi się odpalić tablet Big Grin Ale mam z nim dwa problemy Sad Urwałem włącznik, a na monitorze zamiast czarnego wyświetla fioletowy kolor. Uszkodzony kabel czy płytka z tabletu?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości