[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
internet mobilny router

Internet mobilny + router
Powtarzam, nie ma czegoś takiego jak internet bez limitu. Zawsze jakiś limit jest drobnym druczkiem na dole strony dopisany. Jak chcesz internet bez limitu to tylko po kablu do domu neostrada itp.
Oneplus 3 64GB | Freedom OS Android 7.1.1 | ElementalX Kernel | Tudia Arch
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 10.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox Windows 7
Z regulaminu Play dot nielimitowany internet za 45 PLN na miesiąc:
Cytat:Operator zastrzega sobie prawo do obniżenia prędkości  transmisji danych Abonentowi po przekroczeniu przez niego 100 GB....Abonent będzie miał możliwość....2 Mb/s  pobierania   .... oraz nie więcej niż  348kb/s  w przypadku danych  wysyłanych.
Tak więc 100 GB w szybkim internecie mobilnym w miesiącu za 45 PLN  to chyba nie jest źle? Tym bardziej że jest to oferta na kartę i tę opcje można sobie włączyć tylko co jakiś miesiąc , można na dzień lub na weekend. 
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Mam w pracy 40GB z plusa LTE i wykorzystujemy taki pakiet bez problemu w niecały miesiąc, z tym, że to jest Power LTE i w zasięgu LTE jest bez limitu faktycznie.
Oneplus 3 64GB | Freedom OS Android 7.1.1 | ElementalX Kernel | Tudia Arch
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 10.x | ESR Flip Cover
Będą stopniowo moim skromnym zdaniem odchodzić od limitów aby być konkurencyjni.
Mnie do lapka to najtańsza opcja coby nie płacić co miech bardziej pasuj.
Bardziej paczka netowa z jakimi 20 gigabajtami albo i lepiej i bogactwo.Smile
Chwilowo jestem z tym na bakier bo mam abo na neta za 20 zeta co miech z 5giga neta z tmobila.
Muszę się pozbyć dziadostwa.
.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości