Forum aktualnie jest po przenosinach na nowy serwer, po zmianie silnika na najnowszy oraz po wielu modyfikacjach. Jeśli widzicie jakieś problemy/błedy etc proszę to zgłaszać w temacie - KLIK

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
i8000 sterownik opengl es 3d v1

[I8000] Sterownik OpenGL ES 3D v1
Pliki z serii 'Must have".
Jest to wrapper pozwalający używać gier/aplikacji które potrzebują sterownika OpenGL v1.0, a którego omnia niestety nie posiada.
Dzięki temu możemy używać np:

* Xtrakt
* Experiment 13
* HTC TouchFlo3D v1.3, v2.0, HTC Sense v2.5
* Tower Defense
* Flight Commander
* 10 Games for Betting
* S2P 0.80
* Opera Mobile 9.7
* glBenchmark 1.0/1.1
* TestOpenGL
* HG Engine (Hologram App) and HG Proton [reported by daskalos]

Dla osób które oczekują cudów: Nie wszystko działa... Nie wszystko chodzi jak w oryginale... Proszę pamiętać że to projekt OpenSurce, za który autor nic nie dostaje a daje nam możliwość wykorzystania urządzeń z procesorem Samsung S3C6410 bardziej niż to przewidział producent Smile

Changelog:

Cytat:Version 0.2, pre-alpha (Sep 24, 2009)

* Initial release (proof-of-concept)

Version 0.25 (Nov 2, 2009)

One of the nicest updates. Faster, smaller, better. That is:

* It does QTC texture decompression more quickly, so Xtrakt loads a tad faster, and lags in TF3D were reduced (though haven't gone completely).
* It has a smaller footprint, so Acer M900 users should be able to run Xtrakt now.
* It allows to run an original unmodified TouchFLO 3D 1.3 (fixes yet another Samsung's bug, this time in glViewport). Maybe it can do even more, but that was not tested. smile.gif
* CFC 0.60 fully supported.

Though, if you want TF3D 1.3, I strongly advise you to use Chainfire's package with recompressed textures, as they have better quality, the package itself is significantly smaller and it runs much faster.

Version 0.256 (Nov 14, 2009)

A minor yet highly recommended update!

* Introduced a minus half-texel offset for every texture coordinate that libgles renders (yet another Samsung's bug).
* The difference, now, is huge. First thing you'll probably notice, is a perfect (pixel-wise) Opera 9.7 rendering.
* Second, some of the irritating lines in Xtrakt are gone as well.
* Third, Tower Defense gets a tiny bit more clear and sharp look.

Version 0.257 (Nov 20, 2009)

Following games are now supported:

* Flight Commander
* Experiment 13

Version 0.258 (Nov 29, 2009)

Yet another minor update:

* adds PVRTC support (not sure if it gives anything useful, but let it be: maybe some game for Dell Axim will finally work, maybe not);
* fixes minor ambient lighting issue (as seen in TestOpenGL's donut test;
* removes matrix palette from extensions list (so that glBenchmark 1.1 wouldn't hang);
* and fixes a crash on MindPol's Coin game from their 10 Games for Betting.

I'd say, the latter game is the only reason why anyone would want to update.
Congratulations to MindPol on getting Bronze medal in App Contest with this one! smile.gif

Version 0.26 (Feb 23, 2010)

Back to the two-digit version numbers! smile.gif

* S2P 0.80 crash fixed;
* HTC Sense 2.5 texturing and crashes fixed.

Oryginalny temat:
Kod:
Zarejestruj lub zaloguj się aby zobaczyć zawartość tego postu

Załączone pliki
OpenGLESv1.cab
Rodzaj pliku: .cab
Pobrano: 473 razy
Rozmiar: 91.92 KB

LG G2 D802 || ROM: Yoda ROM | 4.4.2 || CPU: 4x 2.26GHz || Recovery: CWM

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
czy w romie ROM 21911 normal ta paczka juz jest czy tez mam ja zainstalowac ?
Jest... czytaj opis ROMu Wink
LG G2 D802 || ROM: Yoda ROM | 4.4.2 || CPU: 4x 2.26GHz || Recovery: CWM

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Zassałem Touch Sence 2.5 (jakieś 80 MB)w paczce jest sterownik OpenGLESv1 waży on 286 KB a ten 92 KB .Czym one się różnią od siebie oprócz wagi?
Odpowiedz Firefox Windows Vista
Mam w zasadzie głupie pytanie (ale podobno nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi). W tym wątku załączony jest OpenGLESv1, natomiast wszędzie w ROMach są v0.26. Czy te wersje są identyczne?
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Może nie głupie pytanie ale trochę zawiła będzie odpowiedź. Otóż nazwa OpenGLESv1 to nazwa sterownika, jest OpenGL v1 i v2 stąd nazwa. Natomiast wersja sterownika to v0.26 i taki też sterownik jest w tym wątku.
Sony Xperia Z1 C6903 | 14.4.A.0.108 Android 4.4.4 | Trinity Kernel FXP v1.9 | Integral 32GB Class 10

Podoba Ci się to co robię? Możesz wrzucić parę groszy do mojej wirtualnej skarbonki Wink
Wspomóż mnie
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości