[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc one m9

HTC One M9
Witam

Od niedawna posiadam HTC One M9 od operatora sieci Play, i tu mam pytanie do was dotyczące brandu.
Telefon nie posiada ekranu startowego Play, żadnych dzwonków ani tapet, posiada natomiast kilka wgranych od nowości aplikacji operatora.
Jak myślcie ten telefon posiada brand operatora, czy jednak nie? można to jakoś sprawdzić np. numerem IMEI?

Jeżeli okazało by się, że jednak posiada brand to skąd mógłbym pobrać oficjalny czysty rom pod ten telefon?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Odpowiem pytaniem na pytanie.
Czy można je usunąć te aplikacje?
Druga sprawa to podaj wersję romu (dokładną).
Czysty i chyba ostatni rom w wersji  3.35.617.12 do niego znalazłem na stronie HTC http://www.htc.com/us/support/htc-one-m9/news/
Resztę znajdziesz na XDA.
.

Odpowiedz Firefox Windows 9x/NT/2000
HTC z play są zazwyczaj z CIDem HTC__032 czyli czysty na europe, a aplikacje są po prostu doinstalowane (pewnie masz opcje ich odinstalowania).
S8 || ROM: Stock 7.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Czyli wszystko wiadomo. Smile
.

Tak, aplikację od Play mogę odinstalować.
Są również aplikacje których nie można odinstalować, ale pewnie są to fabryczne od HTC które można ewentualnie wyłączyć.
Obecnie wersje oprogramowania mam 3.35.401.12 i na chwile obecną brak nowych aktualizacji.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Z HTC to niestety jest tak, że jak się nie wie co się robi, to lepiej nie robić, bo są to jedne z bardziej kłopotliwych telefonów do wszelkich zabaw ze zmianą oprogramowania włącznie.
Oneplus 3 64GB | Freedom OS Android 7.1.1 | ElementalX Kernel | Tudia Arch
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 10.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości