Forum aktualnie jest po przenosinach na nowy serwer, po zmianie silnika na najnowszy oraz po wielu modyfikacjach. Jeśli widzicie jakieś problemy/błedy etc proszę to zgłaszać w temacie - KLIK

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
gps za darmo?

Gps za darmo?
Słyszałem, że na omnii jest gps za darmo czy to prawda?
Jeśli tak to czy ktoś może podać nazwy aplikacji z gps do pobrania z neta lub bezpośredni link do niej?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Google Maps jest darmowe. Poza tym są mapy otwarte, kilka aplikacji więc nazw Ci nie podam, nawet nie pamiętam.
Sony Xperia Z1 C6903 | 14.4.A.0.108 Android 4.4.4 | Trinity Kernel FXP v1.9 | Integral 32GB Class 10

Podoba Ci się to co robię? Możesz wrzucić parę groszy do mojej wirtualnej skarbonki Wink
Wspomóż mnie
Odpowiedz Opera Windows 7
chyba że chodzi Ci o to że nie trzeba płacić za transfer jak w telefonach z pseudo navi Wink kupujesz licencje TomTom/AutoMapa etc mapy wgrywasz na KP albo Moja Pamieć i używasz za free nie ponosząc kosztów transferu danych
LG G2 D802 || ROM: Yoda ROM | 4.4.2 || CPU: 4x 2.26GHz || Recovery: CWM

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Odpowiedz Firefox Windows 7
Czyli google maps jeśli mam zainstalowane to za używanie gps coś płacę?
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Płacisz za ściągnięte mapy pod warunkiem ze ich sobie wcześniej nie ściągnąłeś na telefon bo teraz jest taka opcja.
A panowie to działa na i900 te google maps?Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
jebłem Tongue
Odpowiedz Firefox Windows 7
İmage
(08-06-2012, 05:59 PM)Phenom napisał(a):  jebłem Tongue

A myślisz że tylko ty?Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista