Forum aktualnie jest po przenosinach na nowy serwer, po zmianie silnika na najnowszy oraz po wielu modyfikacjach. Jeśli widzicie jakieś problemy/błedy etc proszę to zgłaszać w temacie - KLIK

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
górny róg ekranu reaguje na dotyk ale nie poprawnie

Górny róg ekranu reaguje na dotyk ale nie poprawnie.
Witam kolegów. Pojawił mi się kłopot, jak naciskam górny prawy róg ekranu to ekran pika ale np. iksem nie mogę nic zamknąć ,tak samo jak wejdę w opcję to nie mogę przejść na kolejna stronę. Obracając ekran wtedy inne funkcje nie reagują przy naciskaniu w tym miejscu. Próbowałem zrobić kalibracje ale nie chce jej zakończyć ,czyli wygląda na to że ekran dotykowy się uszkodził? czyżby do wymiany?

Odpowiedz Firefox Windows 7
Wygląda na to że ekran dotykowy do wymiany.Może jeszcze HR pomoże ale osobiście nie wierze .Jak masz GW to oddaj do serwisu .A ja nie to sam wymień .
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
No raczej niestety do wymiany. Jeżeli próbowałeś wszystkiego i nie działa to dotyk padł.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
HR nie próbowałem ale tel nie chce mi przejść kalibracji a po HR też chce kalibracje i boje się że tel będzie nie do użytku. a tak przynajmniej mi działa. A zna ktoś kod na test dotyku??? kiedyś sie tym bawiłem i na bank jest taki ale nie pamiętam go już.
Z tego co pamiętam to było chyba *#0*#
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Tu masz wszystkie kody

Kod:
Zarejestruj lub zaloguj się aby zobaczyć zawartość tego postu
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Albo w folderze Windows, nazywa się LCDTest.exe.
Możliwe przyczyny:
- uszkodzenie digitizera
- uszkodzenie taśmy od niego (zintegrowana z digitizerem więc wychodzi na to samo)
- ewentualnie źle ułożona taśma od digitizera (jeśli był wymieniany, jeśli nie to można wykluczyć, choć jest mocowana takim małym zatrzaskiem, który ją trzyma więc nie powinno do takiego czegoś dojść).
Odpowiedz Opera Windows 7
digigtizer przedwczoraj działał a wczoraj już nie. zrobiłem ten test i pokazuje że jakiś centymetr po górze i dwa w dół nie reaguje na dotyk. Wziąłem notatnik tak żeby troche pomazgrolić i w tym rogu nie mogę nic na rysować. więc pewnie się zepsuł.
Wymieniłem dotyk i wszystko działa .Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości