• Logowanie
  • Rejestracja
Witaj!

Login:

Hasło:

Zapamiętaj mnie

hasło Nie pamiętam hasła

  • Forum
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • REGULAMIN
glowna MoDaCo.pl → Apple iOS → iPhone / iPod →

Cydia - polecane/godne polecenia aplikacje.

Niedziałające linki raportujemy klikając w


[-]
Reklama


 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 2.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryb drzewa | Tryb normalny
Cydia - polecane/godne polecenia aplikacje. ||

15-10-2011, 23:42:19
Post: #1
Offline  Mietas
RAMo-wyciskacz
Chef
Liczba postów: 264
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: - 114 +
Model: HTC HD2
ROM: WP7.5 Mango
OS: WP7
Cydia - polecane/godne polecenia aplikacje.
Guest Ad
Godne polecenia aplikacje z Cydii.

- DreamBoard - program do zmiany "design'u" SpringBoard. Za pomocą niego można zmienić diametralnie design swojego iPhone'a. Domyślnie instalowany jest ze skórką ala HTC Sense - skórek w podanym repo jest dość dużo.
Główną zaletą jest nieduże zużycie pamięci, możliwość zmiany praktycznie każdego elementu SpringBoard (włącznie z ekranem blokady) i zmiana tematów bez czasochłonnego restartu SpringBoard.

- Installous - repo cydia.hackulo.us - program do omijania certyfikatów/instalacji pirackich aplikacji. Polecam zainstalować i przejrzeć co ma do zaoferowania. Smile Dodatkowo pozwala na instalację niepodpisanych ipa z zewnętrznych źródeł przez iTunes.

- WinterBoard - kolejna apka do zmiany SpringBoard. Tym razem bardziej prosta. Każda zmiana wymaga restartu SpringBoard. Możliwa jest zmiana ikonek, czcionki, tła pod ikonkami, docka, koloru paska, i takich tam. Bardzo doceniana przez użytkowników.

- SBSettings - szybki dostęp do najważniejszych funkcji naszego iPhone'a. Można za jego pomocą włączyć tryb samolotowy, WiFi, 3G, połączenie z internetem, Bluetooth, wyciszyć/odciszyć dzwonek, wykonać szybką notatkę, zabić procesy.
Zazwyczaj instalowany wraz z Activatorem - programem do skrótów ekranowych.
Domyślnie aktywowany poprzez przejechanie palcem po statusbarze.
Dodatkowe przełączniki są dostępne w różnych repozytoriach.

- Icy - alternatywa dla Cydii. Troszkę szybsza. Osobiście udało mi się go zmusić tylko do pobrania zawartości repozytorii - nie chciał nic zainstalować. Może komuś innemu się uda.

- USB Drive - program za pomocą którego możemy ze swojego iPhone'a zrobić pendrive'a. Można również bootować peceta za jego pomocą - testowane.
Możliwość zrobienia kilku osobnych obrazów z różną zawartością i wielkością.
Polecam. Od niedawna iPhone robi za pendrive'a Wink

Na razie tyle, jak mi się coś przypomni, bądź znajdę coś ciekawego, dopiszę. Proszę użytkowników o dopisywanie programów które wynaleźli wraz z repozytoriami na których są. Ja niestety pozapominałem repozytorii, pamiętam tylko repo Hackulo.us, a sprawdzić niestety nie mam jak. Proszę o wybaczenie. Smile

HTC HD2, Pdaimatejam WP7.5 Mango 7.10.8107.79
Głosy: XTeK (+1)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Safari MacOS
Post: #1,5

Pani Kontekstowa  Ilość postów: dużo :)
Dołączył: od zawsze
Reputacja: 1000
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


  • Pokaż wersję do druku
  • Wyślij ten wątek znajomemu
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


KontaktMoDaCo.plWróć do góryWróć do forówWersja MobilnaRSSUnlockingSimlockTwójOperator.pleOmnia.net

Znaki towarowe oraz zdjęcia publikowane przez administrację są własnością poszczególnych firm i portali. Publikacja ich ma na celu wyłącznie przekazanie informacji i nie ma charakteru zarobkowego. Treści publikowanych wypowiedzi na łamach forum czy komentarze są własnością ich autorów i administracja nie ponosi odpowiedzialności prawnej za użyte tam znaki towarowe oraz obrazy/zdjęcia. Administracja forum MoDaCo.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku użytkowania jakichkolwiek materiałów ukazujących się na łamach witryny.
Polskie tłumaczenie © 2007-2012 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2012 MyBB Group.
Temat by Ryan McGrane z Audentio Design.
Modyfikacje Stylu by Ryrzy z MoDaCo.pl.