[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
brak pliku

Brak pliku
Dobra, siema jestem tu świeży i mam pytanie. Próbuje przetłumaczyć grę na Androida czytałem wiele poradników, wszystko mam wyjęte, plik strings.xml w 50% przetłumaczony.
"Zasoby językowe znajdziemy w folderze values - folder zawiera oryginalne, najczęściej angielskie zasoby językowe aplikacji.
Standardowa zawartość folderu poniżej:"
arrays.xml - nie mam
attrs.xml -mam
colors.xml -mam
dimens.xml -mam
drawables.xml -nie mam
ids.xml -mam
public.xml -mam
strings.xml -mam
styles.xml -mam

Gdzie schowały się tamte dwa pliki? Huh Najbardziej interesuje mnie arrays.xml bo tam jest cały tekst. Wypakowywałem programem "APeK 0.5"

Bardzo Was proszę o fachową pomoc.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Zapodaj moze apke to zobaczymy co w niej piszczy Smile

Wysłane z mojego LG-D802
S7 EDGE || ROM: Stock 6.0.1

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Tapatalk
W oryginalnym values masz te pliki czy nie?
Jeżeli ich nie ma to może po prostu budowa aplikacji jest taka a nie inna.
Dekompiluj innymi narzędziami bo apek z tego co pamiętam to stary program.
Podaj apkę w jakim załączniku to dekompiluje i zobaczymy o co "kaman".
.

Odpowiedz Firefox Windows 7
@up

tam mam w orginalnym values. Wątpię żeby 5 gier miało ''inną'' budowę. Jeśli nie APeK to co polecasz?

(07-02-2014, 07:47 PM)Ryrzy napisał(a): Zapodaj moze apke to zobaczymy co w niej piszczy Smile

Wysłane z mojego LG-D802

A prosze bardzo Smile https://www.mediafire.com/?eb659b7f8c7by1j
plików nie ma... czyli teksty są wkompilowane jakoś w samą gre. Nic nie poradzisz niestety w takim przypadku

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Czyli to z powodu gry a nie dekomplikatora? Hmm... A mógłbyś podać jakąś apke która została przetłumaczona? Bym pobrał ją w wersji ang. i bym zobaczył czy są te pliki czy ich niema. Bo sprawdzałem 5-6 gier i tak samo we wszystkich. (Albo są za nowe)
wszystkie 'lepsze' produkcje tak są zrobione... prędzej przetłumaczysz aplikacje niż grę

Spróbowałem ze snapchat-em... sam folder smali... To już chyba przez APKa... Undecided
Kod:
Zarejestruj lub zaloguj się aby zobaczyć zawartość tego postu
tu masz zawsze najnowszy apktool, robisz wszystko ręcznie z lini komend, najpewniejsze

Pobrałem, zainstalowałem klikam apktool.bat i pojawia sie okno i znika. Nagrałem film to zobaczyłem o co chodzi. Nazwa 'java' nie jest rozpoznawalna jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy. What now? Huh

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości