Forum aktualnie jest po przenosinach na nowy serwer, po zmianie silnika na najnowszy oraz po wielu modyfikacjach. Jeśli widzicie jakieś problemy/błedy etc proszę to zgłaszać w temacie - KLIK

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
5870c problem z pamiecia wewnetrzna

5870c problem z pamiecia wewnetrzna
Witam, posiadam 5870c i mam maly problemik z pamiecia - mianowicie jest podzielona na:
- Pamiec Wewnetrzna MA tylko 1 GB [instaluja mi sie na niej aplikacje z marketu]
- Internal Storage [Ma 5 GB i instaluja sie na niej tylko niektore pliki]
Chodzi mi o to, zeby jakos polaczyc te pamieci w jedna Pamiec wewnetrzna lub zmienic Pamiec wewnetrzna na np. 4gb a ten internal storage na 1 lub 2gb.
Chce to zrobic poniewaz mialem kilka[nascie] gierek i aktualizacji i pisalo ze brakuje pamieci [ brakowalo pamieci wewnetrznej a na internalu bylo 5gb] a chcialbym miec jej wiecej pod gry, apki.

Blagam o Pomoc
Odpowiedz Firefox Windows 7
Jakbys sobie poprzegladal dzial to bys znalazl opis jak to zrobic

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
LG G2 D802 || ROM: Yoda ROM | 4.4.2 || CPU: 4x 2.26GHz || Recovery: CWM

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Odpowiedz Firefox

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Znalazlem, znalazlem. Dzieki, zrobie to jak mi naprawde zacznie brakowac miejsca bo troszke skomplikowane i nie chce znowu instalowac Yody v4 ;d Nie nacieszylem sie nia jeszcze Smile Moze dodal bys taka opcje wyboru pamieci do V5? Oczywiscie jesli to mozliwe i o ile V5 bedzie.
nie da się

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
A może by tak instalować gierki na kartę SD?
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Tzn. jak? Co masz na mysli. Chyba tak sie nie da ale jesli to podpowiesz jak? Bo wiem ze mozna przeniesc na sd ale o instalowaniu nie slyszalem.
Folder mount.
Apka fakt przenosi ale to jest jedyne i to dobre rozwiązanie co często podaje userom.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości